מדיניות משלוחים

שיטות משלוח

סוגי משלוחים:

  • איסוף עצמי ממחסני החברה בימים א’-ה’ בין השעות 9:00-16:00 – ללא חיוב.
  • משלוח עם שליח עד הבית אספקה עד 7 ימי עסקים – בעלות של 35 שקלים.

הערות ותוספות

* ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים, קטנים, קיבוצים, מושבים, יישובים קהילתיים קטנים, אזור רמת הגולן, אילת, יישובי הערבה ויישובים מעבר לקו הירוק. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 5 ימי עסקים.

* * במקרה של שינוי בכתובת האספקה (לאחר קליטת ההזמנה באתר) ייתכנו עיכובים בהגעת המשלוח.

*במידה ולקוח לא אסף את החבילה וכתוצאה מכך נשלחה חזרה לחברת בייבי קנגורו, עלויות ההחזרה יהיו על הלקוח.

משלוח עם שליח עד הבית

יש להיות זמינים טלפונית לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הן 20:00 – 8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך). במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, ניידע אותך בעניין ונשלח את ההזמנה באמצעות דואר רשום  או בתיאום לכתובת אחרת.

 

מדיניות החזרות וביטול עסקה

ביטול עסקה והחזרת מוצרים תעשה עפ”י החוק להגנת הצרכן.

ניתן להחזיר את המוצר שרכשת עד 14 ימי עסקים מרגע קבלתו כאשר המוצר ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש. במקרים של ביטול עסקה שלא בעקבות פגם חברת בייבי קנגורו שומרת לעצמה את הזכות לנכות מסכום הזיכוי 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח (הנמוך מביניהם) . החזרת המוצר תעשה על ידי הלקוח באמצעות מסירתו למחסנינו שבכתובת רחוב פנקס 2, תל אביב, או באמצעות משלוח בדואר רשום או חברת שליחויות (ניתן להיעזר בנו לצורך שימוש בחברת שליחויות) כאשר הלקוח יישא בעלויות המשלוח.

ההחזר הכספי / הזיכוי על המוצר יתקבל רק לאחר הגעת המוצר לידי בייבי קנגורו שתאשר את תקינותו.

במקרים של קבלת מוצר פגום/שגוי החלפת המוצר תהיה באחריות החברה ועל חשבונה. במידה והוחזר מוצר בטענה של מוצר פגום / שגוי, ולאחר בדיקת החברה נמצא כי המוצר תקין / מוצר נכון, יישא הלקוח בעלויות המשלוח.

חשוב לדעת!

ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה.

לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט (כרטיסי חיוב מידי), ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

במקרה של רכישה של חבילת מוצרים שנמכרת במחיר חבילה מיוחד, הזיכוי יינתן לפי מחירו היחסי של המוצר לחבילה לפי מחירי צרכן רגילים המופיעים באתר.

ביטול עסקת הרכישה שלא על פי תנאים אלה, לא יהיה לו כל תוקף.

0